پمپ های فرآیندی سیستم های فاضلاب

چاپ
تاریخ انتشار : دوشنبه, 22 مهر 1392 15:53
تعداد بازدید کننده : 1580
برای پمپاژ سیالات آلی و معدنی خورنده در صنایع پتروشیمی، شیمیایی، سایت های پالایشگاهی، صنایع سلولز و کاغذ، صنایع غذایی، قند و شکر...
1
پمپ های گریز از مرکز فرآیندی برای مصارف خطوط لوله پالایشگاه، پتروشیمی، واحد های صنعتی تولید گاز و استخراج در دریا مورد استفاده قرار میگیرد. با این پمپ ها میتوان انواع هیدروکربن ها، نفت خام و آب دریا را پمپاژ نمود. جنس قطعات هیدرولیکی این پمپ ها نسبت به سیال مورد پمپاژ از آلیاژ های مقاوم به خوردگی و با استحکام بالا بوده و برای استفاده در دورهای 960RPM و 1450 RPMو 2900RPM پیش بینی شده است. در این پمپ ها از انواع پروانه های تک مکشه در حالت یک طبقه استفاده میشود.
در آب بندی این پمپ ها از مکانیکال سیل استفاده شده و خنک کاری آنها بر اساس الزامات استاندارد ISO 5199  صورت میگیرد. از سایر مزایای الکتروپمپ های فرایندی، می توان به بالانس نیروهای محوری، حداقل نیروهای شعاعی، حداقل لنگی وانحراف محور، کاهش تعداد و تنوع قطعات پمپ، آسان بودن و کاهش زمان تعمیر پمپ و ثابت ماندن لوله های مکش و رانش در زمان باز کردن پمپ، اشاره کرد.

موارد کاربرد
برای پمپاژ سیالات آلی و معدنی خورنده در صنایع پتروشیمی، شیمیایی، سایت های پالایشگاهی، صنایع سلولز و کاغذ، صنایع غذایی، قند و شکر، کارخانجات آب شیرین کن، آب دریا، نیروگاه ها و...می تواند کاربرد داشته باشد.

مشخصات
قطر خروجی:  32 تا 100 میلیمتر
ظرفیت آبدهی:  تا 350 متر مکعب در ساعت
ارتفاع: تا 95 متر
درجه حرارت سیال در آب بندی:
با نوار گرافیت از 10- تا 110 درجه سانتیگراد
با آب بند مکانیکی از 10-  تا 260 درجه سانتیگراد
فشار تست: 46 بار
 
 
 

“ پمپ های فرآیندی سیستم های فاضلاب ”

مطالب مرتبط
 پمپ-های-فرآیندی-سیستم-های-فاضلاب - پمپ های فشارقوی سری MD آتش نشانی
 پمپ-های-فرآیندی-سیستم-های-فاضلاب - الکترو پمپ های مخزنی سیستم های فاضلاب
 پمپ-های-فرآیندی-سیستم-های-فاضلاب - پمپ های گریز از مرکز اتا آتش نشانی