پمپ های دومکشه کشاورزی و آبیاری

چاپ
تاریخ انتشار : دوشنبه, 22 مهر 1392 15:03
تعداد بازدید کننده : 2234
ایستگاه های پمپاژ آبرسانی، زه کشی، نیروگاه ها، سیستم های تامین آب در مصارف صنعتی، پمپ آتش نشانی، مصارف دریایی و مصارف عمومی پالایشگاه ها.
1
این پمپ از نوع گریز از مرکز افقی با محفظه حلزونی و یک طبقه است. محفظه پمپ با برش محوری بوده که امکان تعویض اجزای گردان را به راحتی مهیا می سازد و روی محفظه، رینگهای  سایش قابل تعویض وجود دارد.
فلنج های رانش و مکش پمپ به نیمه پایینی محفظه متصل بوده که هر دو فلنج در یک خط موازی مرکز قرار دارند(پمپ خطی). پروانه پمپ از نوع شعاعی، بسته و دارای  دو ورودی سیال می باشد. در این نوع پروانه نیروی محوری عمدتا وجود نخواهد داشت. پروانه به صورت استاتیکی و دینامیکی مطابق ISO1940 بالانس شده است. محور پمپ از لحاظ نشت سیال مورد پمپاژ کاملا آب بندی بوده و روی محور، در محل آب بندها، با بوش محافظ پوشش داده شده است. یاتاقان های پمپ در هر سمت دارای یک عدد بلبرینگ شیار عمیق بوده که پوشش دار هستند و نیازی به روانکاری مجدد در طول عمر بلبرینگ نخواهند داشت.

موارد کاربرد
ایستگاه های پمپاژ آبرسانی، زه کشی، نیروگاه ها، سیستم های تامین آب در مصارف صنعتی، پمپ آتش نشانی، مصارف دریایی و مصارف عمومی پالایشگاه ها.

مشخصات
قطر خروجی: تا 700 میلیمتر
ظرفیت آبدهی: تا 9000 متر مکعب در ساعت
ارتفاع: تا 190 متر
درجه حرارت سیال:  تا 140 درجه سانتیگراد
فشار تست: 30بار

“ پمپ های دومکشه کشاورزی و آبیاری ”

مطالب مرتبط
 پمپ-های-دومکشه-کشاورزی-و-آبیاری - پمپ های دومکشه معدن
 پمپ-های-دومکشه-کشاورزی-و-آبیاری - الکتروپمپ های شناور کشاورزی و آبیاری
 پمپ-های-دومکشه-کشاورزی-و-آبیاری - الکترو پمپ های شناور تک فاز کشاورزی و آبیاری
 پمپ-های-دومکشه-کشاورزی-و-آبیاری - دیزل پمپ کشاورزی و آبیاری
 پمپ-های-دومکشه-کشاورزی-و-آبیاری - پمپ های دومکشه عمودی معدن