بوستر پمپ فرآیندهای صنعتی

چاپ
تاریخ انتشار : دوشنبه, 22 مهر 1392 13:56
تعداد بازدید کننده : 1691
آبرسانی ساختمان های مختلف مانند برج ها، بیمارستان ها، مدارس، سالن های تفریحی، ورزشی، مجموعه های صنعتی، کارخانجات، مجتمع های مسکونی و آپارتمانی و تامین سیستم اطفا، حریق مصارف کشاورزی و آبیاری.
1
امروزه با زیاد شدن جمعیت شهری و دخالت عوامل مختلف از قبیل نشتی و خرابی لوله های آبرسانی، افت های ناشی از اتصالات در مسیر جریان، افزایش تقاضای آب در ساعات اوج مصرف، نیاز به یک سیستم تقویت فشار آب، ضروری به نظر می رسد.
شرکت پمپیران در راستای تأمین نیاز بازار، اقدام به طراحی و تولید انواع بوستر پمپ در دور های ثابت و متغیر با رعایت استانداردهای لازم نموده و مشتریان محترم می توانند از طریق نمایندگان رسمی این شرکت اقدام به خرید این نوع محصولات نماید.
مجموعه بوستر پمپ عبارت است از پمپ ها، شیرآلات، لوله ها و اتصالات و قطعات الکتریکی و الکترونیکی مانند الکترو موتورها و تابلوی برق و فرمان. بوستر پمپ همواره شبکه مصرف را تحت فشار ثابت و معینی( به میزانی که تنظیم شده) نگه می دارد و به محض شروع مصرف آب در شبکه ابتدا یکی از پمپ ها شروع به کار کرده و آب مصرفی را تامین می نماید. در صورتی که میزان مصرف بیشتر شود متناسب با آن سایر پمپ ها  به ترتیب وبه صورت اتوماتیک وارد مدار می شوند و هنگامی که میزان مصرف کم شود به همین ترتیب پمپ ها به ترتیب خاموش می شوند. به این ترتیب ضمن اینکه فشار آب در شبکه ثابت می ماند از استهلاک بیش از حد الکتروپمپ ها  ونیز اتلاف انرژی الکتریکی در سیستم جلوگیری می شود.

موارد کاربرد
آبرسانی ساختمان های مختلف مانند برج ها، بیمارستان ها، مدارس، سالن های تفریحی، ورزشی، مجموعه های صنعتی، کارخانجات، مجتمع های مسکونی و آپارتمانی و تامین سیستم اطفا، حریق مصارف کشاورزی  و آبیاری.

“ بوستر پمپ فرآیندهای صنعتی ”

مطالب مرتبط
 بوستر-پمپ-فرآیندهای-صنعتی - الکتروپمپ های لجن کش فرآیندهای صنعتی
 بوستر-پمپ-فرآیندهای-صنعتی - پمپ های گریز از مرکز اتا مسکونی و اداری
 بوستر-پمپ-فرآیندهای-صنعتی - پمپ های گریز از مرکز اتا بزرگ مسکونی و اداری
 بوستر-پمپ-فرآیندهای-صنعتی - الکتروپمپ های اتا بلوک مسکونی و اداری
 بوستر-پمپ-فرآیندهای-صنعتی - الکتروپمپ های اتا ترم