پمپ های دومکشه فرآیندهای صنعتی

چاپ
تاریخ انتشار : دوشنبه, 22 مهر 1392 13:07
تعداد بازدید کننده : 2045
ایستگاه های پمپاژ آبرسانی، زه کشی، نیروگاه ها، سیستم های تامین آب در مصارف صنعتی، پمپ آتش نشانی، مصارف دریایی و مصارف عمومی پالایشگاه ها.
1
این پمپ از نوع گریز از مرکز افقی با محفظه حلزونی و یک طبقه است. محفظه پمپ با برش محوری بوده که امکان تعویض اجزای گردان را به راحتی مهیا می سازد و روی محفظه، رینگهای  سایش قابل تعویض وجود دارد.
فلنج های رانش و مکش پمپ به نیمه پایینی محفظه متصل بوده که هر دو فلنج در یک خط موازی مرکز قرار دارند(پمپ خطی). پروانه پمپ از نوع شعاعی، بسته و دارای  دو ورودی سیال می باشد. در این نوع پروانه نیروی محوری عمدتا وجود نخواهد داشت. پروانه به صورت استاتیکی و دینامیکی مطابق ISO1940 بالانس شده است. محور پمپ از لحاظ نشت سیال مورد پمپاژ کاملا آب بندی بوده و روی محور، در محل آب بندها، با بوش محافظ پوشش داده شده است. یاتاقان های پمپ در هر سمت دارای یک عدد بلبرینگ شیار عمیق بوده که پوشش دار هستند و نیازی به روانکاری مجدد در طول عمر بلبرینگ نخواهند داشت.

موارد کاربرد
ایستگاه های پمپاژ آبرسانی، زه کشی، نیروگاه ها، سیستم های تامین آب در مصارف صنعتی، پمپ آتش نشانی، مصارف دریایی و مصارف عمومی پالایشگاه ها.

مشخصات
قطر خروجی: تا 700 میلیمتر
ظرفیت آبدهی: تا 9000 متر مکعب در ساعت
ارتفاع: تا 190 متر
درجه حرارت سیال:  تا 140 درجه سانتیگراد
فشار تست: 30بار

“ پمپ های دومکشه فرآیندهای صنعتی ”

مطالب مرتبط
 پمپ-های-دومکشه-فرآیندهای-صنعتی - الکتروپمپ های اتا بلوک فرآیندهای صنعتی
 پمپ-های-دومکشه-فرآیندهای-صنعتی - پمپ های فشار قوی فرآیندهای صنعتی
 پمپ-های-دومکشه-فرآیندهای-صنعتی - پمپ های دومکشه عمودی فرآیندهای صنعتی
 پمپ-های-دومکشه-فرآیندهای-صنعتی - بوستر پمپ سیستم های حرارتی و سرمایشی
 پمپ-های-دومکشه-فرآیندهای-صنعتی - پمپ های فرآیندی فرآیندهای صنعتی